Konutta fiyatlar indi, faizler sıfırlandı

Müteahhitler, Kurban Bayramı’na özel hazırladığı kampanyalarla ev sahibi olmak isteyenlerin elini kolaylaştırıyor. Bayram tatilini fırsata çevirmek isteyenleri, indirimli fiyatlar, vade farksız ödeme seçenekleri gibi avantajlar bekliyor. Ödeme planlarının yanı sıra kira garantisi gibi imkanlar da sunan konut geliştiricileri bayramda ev sahibi olmak isteyenleri satış ofislerine davet ediyor.

 

5 SEÇENEK BİR ARADA

Sur Yapı, gayrimenkul alıcıları ve yatırımcıları için bayrama özel 5’i bir yerde kampanyası başlattı. Sur Yapı’nın iki şehir, 12 ilçedeki 15 projesini kapsayan kampanya peşinatsız, bankasız, ara ödemesiz, vade farksız, 60 ay sabit taksit imkanı sunuyor. Kampanyada ayrıca tamamı peşin ödemelerde yüzde 25 indirim yapılacak. Kampanya stoklarla sınırlı olacak.

    TESLİME KADAR KİRAYI ÖDÜYOR 

Teknik Yapı, Yücelpark, Uplife Kadıköy ve Deluxia Park Residence projelerinde teslim tarihine kadar alıcılara kira ödemesi yapıyor. Kampanya kapsamında ayrıca liste fiyatı üzerinden yüzde 10 indirim yapılıyor. Peşinatı yüzde 5’e düşüren firma ara ödemelerden sonra kalan yüzde 65 için kendi bünyesinde 72 ay 0,98 faiz uyguluyor.

PEŞİNATSIZ, ARA ÖDEMESİZ ÖDEME PLANI

DAP Yapı, İstanbul’daki projesi Teras Kule ve İzmir’de gerçekleştirdiği DAP İzmir projesi için  peşinatsız, ara ödemesiz, azalan taksitlerle ödeme planı sunuyor. İki projede ayrıca 1 yıl kira garantisi veriliyor. Validebağ Konakları projesinde ise yüzde 5 peşin, vade farksız ödeme imkanının yanı sıra; peşin alımlarda yüzde 20 indirime ek olarak yüzde 10 KDV indirimi sunuluyor.

BAYRAMI YÜZDE 20 İNDİRİMLE KARŞILIYOR

Babacan Holding, bayram süresince satışı devam eden Babacan Premium, Babacan Port Royal ve Babacan Palace projelerinde yüzde 20 indirim sunuyor. Kampanya kapsamında yatırımcılar, Babacan Premium Projesi’nden 319 bin TL’ye, Babacan Port Royal projesinden de 341 bin TL ‘ye ev sahibi olabiliyor.

BAYRAMA ÖZEL EK İNDİRİM

Lens Yapı, Lens İstanbul projesinde tüm ödeme koşullarına ek yüzde 2 indirim uyguluyor. Yıl sonuna kadar teslimlerin tamamlanacağı proje için yüzde 25 peşin 60 aya kadar vade imkanı sunuluyor. Ayrıca yüzde 10 indirime ek yüzde 50 peşinat, geri kalan tutarı 30 Mart 2019 tarihine göre yüzde 50 ödeme imkanı bulunuyor.

48 AYDA VADE FARKI YOK

Şua İnşaat, Fikirtepe’de konumlanan projesi Elite Concept’te başlattığı teslime özel kampanyasını Kurban Bayramı’nda da sürdürüyor. Arife günü ve bayramın üçüncü gününden itibaren satış ofisi açık olacak Elite Concept’te kampanya kapsamında yüzde 30 peşinat ve banka kredisiz 48 ay sıfır faiz sunuluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*