Kira Öder Gibi Ev Sahibi Olmak

Peşinatsız Ev Nasıl Alınır? Peşinat Olmadan Ev Sahibi Nasıl Olunur? Peşinatsız Ev Alma Sistemleri, Peşinatsız Ev Sahibi Yapan İnşaat Şirketleri, Kira Gibi Ev Sahibi Nasıl Olunur? En Avantajlı Peşinatsız Ev Satan İnşaat Firmaları, Tüm Sorularınızın Cevabı Özel haberimizde
Kira ödemek!!! Aslında en zor derslerden biri. Her ay maaşınızın büyük bir bölümünü kiraya veriyorsunuz. Her kira ödemenizde acaba bir ev borcuna girsemde şu kirayı taksit olarak ödesem diye aklınızda kesinlikle geçiyordur. Hem kendime ait bir evim olur diye aklından geçmeyen yoktur. Fakat günümüzde maalesef hem peşinatlar çok yüksek hemde taksit rakamları yüksek. Bu yüzden maalesef kira ödemeye devam ediliyor. Fakat yeni bir çok inşaat projesi yapılmakta.

Son dönemlerde kentsel dönüşüm ile birlikte Türkiye konuta doymaya başladı. Yeni yapılan dairelerde ise çok uygun kampanyalar sayesinde kira öder gibi ev sahibi olma şansı ortaya çıktı. Tabi ki bu seçeneği sunan inşaat şirketlerinin çok büyük ve güçlü olması gerekiyor. Aslında size en başta tavsiyemiz her inşaat firmasına güvenmemeniz ve dikkatli davranmanız.
Artık inşaatın temelleri atılmadan daha peşinat vermeden ara ödeme olmadan kira öder gibi size ev satılabilmekte. Hatta 2018 yılından sonra bitecek inşaatlar bile artık taksitli satış sistemine geçmiş durumda.

Peki bazı reklamlarda %10 peşin diye aslında %rakamını düşürek insanları çekmeye çalışıyorlar. Fakat alacağınız ev 300.000 TL ise %10 iu 30.000 TL yapmaktadır. Ayrıca masraf v.s eklendiğinde bu rakam 35.000 TL yi bulabilmektedir. Bu nedenle peşinat rakamlarına çok dikkat etmelisiniz.

Peşinatsız Ev Nasıl Alınır?
Peşinatsız ev için öncelikle kampanyaları çok iyi takip etmelisiniz. Bazı inşaat şirketleri sadece aylık taksit ödemeleri ile sizi ev sahibi yapabilmektedir. Fakat peşinatsız ev sistemlerinde bu ödemeler peşinatlı sistemlere göre biraz daha yüksektir. Ara ödemeler yoktur. Fakat Peşinatlı sistemde ayda 1.500 TL ödüyorsanız peşinatsız ev kampanyalarında atlık 1.800 TL ödersiniz. Aslında sizden peşinatı da taksitle alırlar. Peşinatsız ev sistemi bu şekilde gerçekleşmekte.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*