2018 En Düşük Faizle Kredi Veren 10 Bankalar

Bankadan, borç kapatmak, evlilik, eğitim, bayram, tatil masrafları, kobi ve daha birçok nedenle ihtiyaç kredisi almak mümkünken, taşıt kredisi ve konut kredisi de bankaların, biz müşterilerine sunduğu diğer krediler arasındadır. Peki, bu derece varyasyon bulunan bir konuda, en düşük faizle kredi veren bankalar hangileridir?

Bankadan, borç kapatmak, evlilik, eğitim, bayram, tatil masrafları, kobi ve daha birçok nedenle ihtiyaç kredisi almak mümkünken, taşıt kredisi ve konut kredisi de bankaların, biz müşterilerine sunduğu diğer krediler arasındadır. Peki, bu derece varyasyon bulunan bir konuda, en düşük faizle kredi veren bankalar hangileridir?

En Düşük Faizle Konut Kredisi Veren 10 Banka

Yeni bir ev almak isteyen bireyler, bankalardan konut kredisi alabilmektedir. İşte en düşük faizle konut kredisi veren 10 banka! 10 yıl vade ile 100,000 TL’lik birim fiyatı ile hesaplama yapıldığı takdirde;

  1. Ziraat Bankası: Yeni bir ev almak isteyen ya da ev nedeni ile girmiş olduğu borçlardan kurtulmak isteyen bireyler için Ziraat Bankası, sadece %0,95 faiz oranı ile konut kredisi sunmaktadır.
  2. TEB: Türkiye’nin güvenilir bankalarından bir tanesi olan TEB, yalnızca %1,49 faiz oranı ile aylık 1059 TL ile konut kredisi sunmaktadır.
  3. QNB Finansbank: Finansbank Mortgage ile %1,29 faiz oranı ile kredi sunmaktadır.
  4. ICBC: ICBC, Yeni Evim Kredisi başlığı altında, konut kredilerinde Finansbank ile eşit bir değerde, %0,99 faiz oranı ile kredi vermektedir.
  5. Garanti: Garanti Bankası, Kiracıya Mortgage projesi ile %1.39 faiz oranı ile müşterilerini beklemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*